Keliaujantiems į Egiptą

(Atnaujinta 2022 08 23)

Vakcinuotiems

Nevakcinuotiems/nepersirgusiems

Persirgusiems

Išimtys

Anketos pildymas

Apribojimai šalyje

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra.

 

Apribojimų nėra.

 

Anketos pildyti nereikia.

Apribojimų nėra.

 

Informacija dėl testų atlikimo Egipte:

  • Savarankiškai savo lėšomis vykti į tarptautinę Šarm Aš Šeicho ligoninę ir atlikti PGR testą (nuo 10 val. iki 17 val., testo atlikimo kaina 30 USD dolerių + transporto išlaidos) arba savarankiškai savo lėšomis vykti į laboratoriją HAY EL NOUR rajone atlikti antigenų testą (testo kaina 28 USD + transporto išlaidos, testo atsakymas gaunamas po 6 valandų).
     
  • Hurgadoje testai atliekami vyriausybinėse laboratorijose. Testo rezultatai pateikiami per 1-2 valandas nuo testo atlikimo. Keliautojai gali vykti testo atlikti savarankiškai, būtina su savimi turėti asmens dokumentus ir kelionės dokumentus su apgyvendinimo viešbutyje duomenimis. Aptarnaujami tik keliautojai su turistinėmis vizomis. Laboratorija yra El Memša rajone priešais Egypt Air ofisą (darbo laikas nuo 9 iki 16 valandos kasdien).

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

  • Jei būdamas Egipte, turistas suserga lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje (turistas gyvena viešbutyje nemokamai iki pasveikimo; gavus neigiamą testo rezultatą, turistas už apgyvendinimą viešbutyje iki skrydžio laiko moka savo lėšomis). Maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį. Už pakartotinius testus, turistas moka savo lėšomis. Kartu keliaujantys asmenys apžiūrimi gydytojo. Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.
     
  • Jei būdamas Egipte, turistas suserga sunkia COVID-19 forma, jis gydomas valstybinėje ligoninėje. Gydymą apmoka Egipto Sveikatos Ministerija. Už pakartotinius testus, turistas moka savo lėšomis. Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas. Kartu keliaujantys asmenys taip pat ištiriami ligoninėje (nemokamai). Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Egiptą aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku